2013-02-23

"Big question... Great answer." - Nick Carter engaged to Lauren Kitt!

"Wielkie pytanie ... Świetna odpowiedź." - Nick Carter zaręczony z Lauren Kitt!

Nick Carter znalazł swój ogień, jego jedno pragnienie.
"Miałem w kieszeni pierścionek przez dwa tygodnie," mówi PEOPLE, wyłącznie dla jego narzeczonej ekspertki fitness/aktorki Lauren Kitt.
"Myślałem: " Nie chcę tego więcej! "Doprowadza mnie to do szaleństwa. Chciałem tylko pozbyć się go z moich rąk do jej. "
Dla doniosłej okazji, Carter, 33, wziął swoją narzeczoną, 29, do Florida Keys, gdzie planował romantyczną przejażdżkę łodzią koło zacisznej wyspy - ale nie wszystko poszło tak gładko, jak oczekiwał.
"Moja łódź była w bardzo złym stanie, ponieważ nie używałem jej przez jakieś sześć lat.Pięć dni zajęło mi, aby dosłownie na rękach i kolanach doprowadzić ja do pożądanego stanu" mówi Carter. "Silnik nie działał jeszcze jak należał, ale mimo to zdecydowaliśmy się popłynąć."
Pomimo, że silnik kilka razy się zadławił wyruszyli w drogę w środę, Carter i Kitt - wraz z kilkoma bliskimi przyjaciółmi i ojcem KITT - przybyli na małą wyspę gdzie Carter spędzał czas jako dziecko.
To właśnie tam, na wyspie, którą para teraz nazywa "Wyspą Zaręczyn", Backstreet Boy padł na jedno kolano i oświadczył się swojej dziewczynie po ponad czterech latach z siedmio-karatowym pierścionek z brylantem od XIV KARATS.
"Ona powiedziała:" Tak ", a ja tylko myślałem:" Nie wiem, co robić, " tak Carter opowiedział PEOPLE o zaręczynach. "Ona powiedziała:" Powinieneś teraz wsunąć go na mój palec." Tak też zrobiłem. Byłem w szoku ".
Propozycja była również zaskoczeniem dla przyszłej panny młodej.
"Nie spodziewałam się tego. Wszystko wydawało się bardzo surrealistyczne," wyjaśnia Kitt. "Oboje jesteśmy teraz bardzo szczęśliwi w miłości i w siódmym niebie."
I chociaż para jest podekscytowana ich ślubem, istnieje kilka innych osób, z którymi muszą się skonsultować przed planowaniem zbliżającym się zaślubiny - zespół.
"Naszą pierwszą myślą było:" Musimy się skontaktować z Backstreet Boys i dowiedzieć się, kiedy ich harmonogram pozwoli na ślub '" Kitt mówi o planowaniu ślubu podczas gdy zespół pracuje nad nowym albumem i przygotowuje się do wyprzedanego już rejsu z fanami w październiku, na którym będą obchodzić swoje 20-lecie.
"To nie zależy od nas. To zależy od harmonogramu. Jesteśmy po prostu podekscytowany i czekamy na kolejny rozdział naszego życia."

Nick Carter has found his fire, his one desire. 
"I had the ring in my pocket for two weeks," the Backstreet Boy tells PEOPLE exclusively of his engagement to fitness expert/actress Lauren Kitt. 
"I was like, 'I don't want it anymore!' It was driving me insane. I just wanted to get it out of my hands and on to hers." 
For the momentous occasion, Carter, 33, took his fiancée, 29, to the Florida Keys where he planned a romantic boat ride to a secluded island – but things did not go as smoothly as expected.
"My boat was in such bad condition because I hadn't used it for, like, six years. It took me five days literally on my hands and knees, scraping up my body [to fix it,]" Carter says. "The engine wasn't complete yet but we still decided to go out."