2013-02-23

"Big question... Great answer." - Nick Carter engaged to Lauren Kitt!

"Wielkie pytanie ... Świetna odpowiedź." - Nick Carter zaręczony z Lauren Kitt!

Nick Carter znalazł swój ogień, jego jedno pragnienie.
"Miałem w kieszeni pierścionek przez dwa tygodnie," mówi PEOPLE, wyłącznie dla jego narzeczonej ekspertki fitness/aktorki Lauren Kitt.
"Myślałem: " Nie chcę tego więcej! "Doprowadza mnie to do szaleństwa. Chciałem tylko pozbyć się go z moich rąk do jej. "
Dla doniosłej okazji, Carter, 33, wziął swoją narzeczoną, 29, do Florida Keys, gdzie planował romantyczną przejażdżkę łodzią koło zacisznej wyspy - ale nie wszystko poszło tak gładko, jak oczekiwał.
"Moja łódź była w bardzo złym stanie, ponieważ nie używałem jej przez jakieś sześć lat.Pięć dni zajęło mi, aby dosłownie na rękach i kolanach doprowadzić ja do pożądanego stanu" mówi Carter. "Silnik nie działał jeszcze jak należał, ale mimo to zdecydowaliśmy się popłynąć."
Pomimo, że silnik kilka razy się zadławił wyruszyli w drogę w środę, Carter i Kitt - wraz z kilkoma bliskimi przyjaciółmi i ojcem KITT - przybyli na małą wyspę gdzie Carter spędzał czas jako dziecko.
To właśnie tam, na wyspie, którą para teraz nazywa "Wyspą Zaręczyn", Backstreet Boy padł na jedno kolano i oświadczył się swojej dziewczynie po ponad czterech latach z siedmio-karatowym pierścionek z brylantem od XIV KARATS.
"Ona powiedziała:" Tak ", a ja tylko myślałem:" Nie wiem, co robić, " tak Carter opowiedział PEOPLE o zaręczynach. "Ona powiedziała:" Powinieneś teraz wsunąć go na mój palec." Tak też zrobiłem. Byłem w szoku ".
Propozycja była również zaskoczeniem dla przyszłej panny młodej.
"Nie spodziewałam się tego. Wszystko wydawało się bardzo surrealistyczne," wyjaśnia Kitt. "Oboje jesteśmy teraz bardzo szczęśliwi w miłości i w siódmym niebie."
I chociaż para jest podekscytowana ich ślubem, istnieje kilka innych osób, z którymi muszą się skonsultować przed planowaniem zbliżającym się zaślubiny - zespół.
"Naszą pierwszą myślą było:" Musimy się skontaktować z Backstreet Boys i dowiedzieć się, kiedy ich harmonogram pozwoli na ślub '" Kitt mówi o planowaniu ślubu podczas gdy zespół pracuje nad nowym albumem i przygotowuje się do wyprzedanego już rejsu z fanami w październiku, na którym będą obchodzić swoje 20-lecie.
"To nie zależy od nas. To zależy od harmonogramu. Jesteśmy po prostu podekscytowany i czekamy na kolejny rozdział naszego życia."

Nick Carter has found his fire, his one desire. 
"I had the ring in my pocket for two weeks," the Backstreet Boy tells PEOPLE exclusively of his engagement to fitness expert/actress Lauren Kitt. 
"I was like, 'I don't want it anymore!' It was driving me insane. I just wanted to get it out of my hands and on to hers." 
For the momentous occasion, Carter, 33, took his fiancée, 29, to the Florida Keys where he planned a romantic boat ride to a secluded island – but things did not go as smoothly as expected.
"My boat was in such bad condition because I hadn't used it for, like, six years. It took me five days literally on my hands and knees, scraping up my body [to fix it,]" Carter says. "The engine wasn't complete yet but we still decided to go out." 

Despite the engine stalling a few times as they set out to sea Wednesday, Carter and Kitt – along with some close friends and Kitt's father – arrived at a small island Carter had spent time on as a child. 
It was there, on the island the couple now refers to as "Engagement Island," that the Backstreet Boy dropped to one knee and presented his girlfriend of over four years with a seven-carat diamond ring from XIV KARATS
"She said, 'Yes,' and I'm, like, 'I don't know what to do," Carter tells PEOPLE of the proposal. "She said, 'You're supposed to put it on my finger.' So I did. I was in shock." 
The proposal came as a surprise to the bride-to-be as well. 
"I wasn't expecting it. It just felt very surreal," explains Kitt. "We both are just so happy in love right now and on cloud nine." 
And while the couple is excited for their wedding, there are a few other people they must consult before planning their impending nuptials – the band. 
"Our first thought was, 'We need to contact the Backstreet Boys and find out when their schedule will permit,'" Kitt says of wedding planning while the band works on a new album and prepares for their sold-out fan cruise in October to celebrate their 20th anniversary. 
"It's not up to us. It's up to the schedule. We're just excited and looking forward to the next chapter of our lives."

Źródło:

Przygotowałam dla Was również tłumaczenie jescze jednego artykułu. Miłego czytania :)

For fans of Poland I have prepared translations of other articles :) Underneath I provides links to the original articles.

Nick Carter z Backstreet Boys jest zaręczony

Pamiętasz, kiedy mówił, że nigdy nie złamie ci serca? Cóż, Nick Carter, najmłodszy z Backstreet Boys, jest zaręczony, ogłosił to w piątek.
"Wielkie pytanie ... świetny odpowiedź:" 33-latek napisał razem ze zdjęciem na Instagramie pokazując się z narzeczoną Lauren Kitt, 29.
Ale zaręczyny nie były wcale takie łatwe jak by się wydawał, powiedział People. Po pierwsze, pierścionek znalazł się w kieszeni dwa tygodnie wcześniej, zanim pojawiło się pytanie. Potem musiał się torchę namęczyć, żeby doprowadzić do skutku swoją romantyczną inspirację: rejs statkiem koło zacisznej wyspy, którą znał od lat. Ale on nie używał swojej łodzi od około sześciu lat - dwa lata dłużej niż był z Kitt.
"Zajęło mi to pięć dni dosłownie na rękach i kolanach, wypruwając sobie flaki [aby to naprawić]," Carter powiedział mag. Para, kilku znajomych i ojciec KITT ostatecznie zostali przetransportowani na wyspę.
Po wysłuchaniu oświadczyn i słowie "tak" zszokowany Carter musiał zostać poproszony przez jego narzeczoną by umieścił brylant na jej palcu.
"Nie spodziewałam się tego. Po prostu czułam się bardzo surrealistyczne," powiedziała bardzo szczęśliwa Kitt. Teraz wystarczy obejść harmonogramem trasy Backstreet Boys i ustalić datę ślubu, co jest samo w sobie jakby surrealistyczne.
Oh, również:: Jednym z powodów dla, których pierścień mógłby wypalić dziurę w kieszeni? Że szczeniak ma pełne siedem karatów, według People. Dobrze, że Kitt jest specjalistą fitness oraz aktorką. To trochę jak podnoszenie ciężarów.
Źródło:

Linki do innych artykułów / Links to other articles
I wiele, wiele innych...
And many, many more...

Pojawił się także artykuł na polskiej stronie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz