2013-03-16

2013 ~ Lauren on YouTube

Lauren założyła nowe konto na YT. Będzie na nim umieszczała filmiki dotyczące treningów. Oczywiście w tym wszystkim bierze także udział Nick. Nie będzie on jedynie uczestnikiem filmików, ale także prowadzi całe konto razem z Lauren. Przynajmniej tak napisał na TT i dlatego prosił, żeby nie dawać złych komentarzy:)

Lauren set up a new account on YT. It will be on the training videos. Nick, of course, also take part in all of this. It will not be only a member of movies, but also leads the whole account together with Lauren. At least as he wrote on Twitter, and that's why he asked not to give bad comments :)

Ciężko pracowałem nad utworzeniem tego kanału. Poświęcone będzie pokazywaniu różnych fajnych sposobów na utrzymanie formy.

Why I'm Obsessed With Last Night's 'Glee' Mashup of Backstreet Boys and NSYNC

Dlaczego mam obsesję na punkcie wczorajszego Mashup z Backstreet Boys i NSYNC w 'Glee'

Więc sprawa jest taka - prawie cały sezon Glee nie był zbyt dobry. W każdym odcinku nie ma ani dobrej fabuły ani wspaniałej piosenki, w przeciwieństwie do czasów sezonów 1 i 2, gdzie prawie każdy odcinek miał oba. Ale muszę porozmawiać o wczorajszym odcinku "Feud". Bo zrobili mashup boysbandów z lat 90 i OMG to było dobre.
Dla tych z Was, którzy nie bardzo śledzą serial (co jest w porządku, ja nie osądzam), ostatni rozwój fabuły to to, że ślub Willa i Emmy nie dochodzi do skutku, bo ona powiedziała, że nie jest pewna czego chce, ale także, Finn przypadkowo pocałował Emme na kilka dni przed ich ślubem, potem powiedział o tym Willowi, a Will teraz myśli, że to wina Finna, że nie Emma nie przyszła na ślub.

So here's the thing  —  pretty much all season, Glee has not been too great. In each episode there's either a great plot OR great songs, unlike the days of seasons 1 and 2 where pretty much every episode had both. But I need to talk about last night's episode, "Feud." Because they did a 90's boyband mashup and OMG was it good.
For those of you who haven't really been following the show lately (which is fine, I'm not judging), the latest plot development is that Will and Emma didn't end up getting married because she said it didn't feel right, but also, Finn accidentally kissed Emma days before their wedding, told Will, and now Will think it's Finn's fault that she didn't go through with the wedding. 

14.03.2013 ~ Backstreeet Boys on Glee


Wszyscy oglądają dzisiaj Glee, to w końcu się dzieje. Mash up BSB i N Sync będzie zajebisty. Więc przygotujcie swoje dvd i telewizory do nagrywania.

Hej wszystkim, glee zaraz się zacznie mam nadzieję, że jesteście gotowi. Kto wygra BSB czy N Sync!! Umieśćmy to w trendach # BSBGlee

Glee właśnie się zaczyna, to będzie zabawa, mam nadzieję, że wszystkim się spodoba!

Najprzykrzejszy zatarg jaki miał miejsce kiedykolwiek, nie wiem wszystkiego o tym shoosterze! Ha. Cholera, Finn to poważna sprawa. Nie całuje się lasek innych facetów!

Ava ogląda z rodzinką Glee http://yfrog.com/mzyhwccwhtybnndjiiidpqztz …

Wow świetna robota w dzisiejszym Glee. Matt Morrison dał czadu!! Nieźle się ruszasz. Dziękuję całej obsadzie glee, że wreszcie wykonała BSB! Najwyższa pora

Czas na glee wszyscy więc naciśnijcie rekord i dawać BSB!!