2013-12-03

Bilety na koncert Backstreet Boys znikają w ekspresowym tempie!

- W kilka minut sprzedaliśmy kilkaset wejściówek. W ciągu godziny spora część hali została już wyprzedana – mówią organizatorzy koncertu Backstreet Boys, który odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar. Wizyta legendarnego boysbandu w naszym kraju generuje olbrzymie zainteresowanie. Warto pośpieszyć się z zakupem wejściówek.

Sprzedaż wejściówek na przyszłoroczny koncert Backstreet Boys ruszyła w poniedziałek o godzinie 10:00. Zainteresowanie biletami przerosło oczekiwania organizatorów.

- Wejściówki rozchodzą się w naprawdę ekspresowym tempie i spora część hali została już zapełniona – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem tego wydarzenia. - Lepiej pośpieszyć się z zakupem biletów. Już teraz obserwujemy, że zainteresowanie narasta. Bardzo nas cieszy, że zespół ma w dalszym ciągu tylu fanów w Polsce – dodaje Stefański.

Warto przypomnieć, że grupa Backstreet Boys wraca do Polski aż po 18 latach przerwy. Zespół w czasie przyszłorocznej trasy koncertowej będzie promować swój najnowszy album "In A World Like This", który zyskał bardzo dużą popularność na całym świecie. W warszawskiej hali Torwar nie zabraknie jednak również największych hitów legandarnego boysbandu.

W roli supportu pojawi się inna grupa mocno kojarzona z latami 90. - zreaktywowany girlsband All Saints. Kanadyjskie siostry Nicole i Natalie Appleton oraz brytyjskie wokalistki Melanie Blatt i Shaznay Lewis były jedyną żeńską grupą, która stanowiła konkurencję dla Spice Girls. Artystki wylansowały takie przeboje jak "Never Ever", "I Know Where It's At", "Pure Shores" oraz "Lady Marmalade" i cover "Under The Bridge" Red Hot Chili Peppers.

Bilety na koncert Backstreet Boys, który odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar, można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, www.ebilet.pl i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Źródła: www.imprezyprestige.commuzyka.onet.pl

2 komentarze:

 1. Chłopaki za kulisami
  http://playerhd.pl/cdlo/1662/backstreet-boys--za-kulisami

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludziska, jakby ktoś chciał jeszcze zdobyć bilet, to trafiłem NA AUKCJĘ NA ALLEGRO W RAMACH wOŚP:

  http://aukcje.wosp.org.pl/kup-mnie-dla-idei-karolina-kepka-i906677

  jAKAŚ RADNA CHCE SPRZEDAĆ BILET.

  OdpowiedzUsuń