2012-10-03

HAPPY 41ST BIRTHDAY KEVIN!!!!

Dzisiaj są urodziny Kevina, więc wszystkiego najlepszego kochany!

Kevin's birthday today, so happy birthday dear!Howie Dorough feat Sarah Geronimo - I’ll be there for you

Właśnie całkiem przez przypadek znalazłam ten teledysk. Piosenka jest znakomita. Miłego oglądania....

Just by chance I found this video. The song is great. Have fun watching ....


2.10.2012 ~ The second part of Nick's conversation with Howie on Twitter

Druga część rozmowy Nicka z Howiem na Twitterze

Nick: Słuchanie możliwego hit nr 1 / Listening to a #possiblenumber1hit

 Koleś! Zaczynam już odsypiać, bo planuje prawdziwe szaleństwo! Może nawet wypije z tobą shota mój przyjacielu od imprez! A ty co planujesz?
Howie D. Chyba będę zanurzać dziewczynę w gorącej wodzie na Karaibach tylko by ją ochłodzić. Mokre koszulki są zawsze najlepsze!

2.10.2012 ~ AJ meets police

AJ spotyka policję

Wczoraj, gdy AJ jechał po jedzenie dla Rochelle został zatrzymany przez policję. Sytuacja ta została nagrana. AJ rozmawiał z policjantem o Backstreet Boys. Tutaj możecie obejrzeć filmik z tej sytuacji i przeczytać artykuł.

Yesterday, when AJ was going to get food for Rochelle was stopped by the police. This situation was recorded. AJ talked to a cop about the Backstreet Boys. Here you can watch the video of this situation and read the article.

O to cytat z artykułu:

Backstreet Boy AJ McLean stanął twarzą w twarz z długim ramieniem prawa dziś wcześnie rano ... i mimo, że nie powiedział tego wyraźnie, próbował dzięki sławie nie dostać mandatu.
McLean został zatrzymany w Hollywood około 1 w nocy kiedy LAPD zauważył problem z jego tablicą rejestracyjną.
Gdy wysiadł z samochodu, prosił o litość ...McLean wyjaśniał, że właśnie wrócił z trasy koncertowej ... i po prostu nie wiedział, że jest jakiś problem.
Podczas postoju, McLean wywołuje temat trasy koncertowej kilka razy ... upewniając się czy policjant wie, jak wielką gwiazdą on jest.
Niestety, oficer wydawał się być bardziej fanem New Kids on the Block ... i w pewnym momencie, McLean mówi: "właściwie właśnie wróciliśmy z trasy z nimi."
Więc jak to się skończyło? Okazuje się, rejestracja McLean była w porządku - ale policjant dał AJ mandat za brak prawidłowego dowodu ubezpieczenia.
AJ na socialcam wyraził swoje zdanie na temat tego artykułu. 

AJ on socialcam expressed his opinion on this article.