2012-06-23

Workout with Nick:)

Hej,

    pomyślałam sobie, że może w ramach treningu nauczę się jakiegoś układu BSB. Poszukałam w internecie i trafiłam na coś wspaniałego. Od kogo jak nie od Nicka miałabym najlepiej nauczyć się kroków? Także zapraszam wszystkich do nauki układu do The Call:) Nick ćwiczy bo obiecał, że przygotuje się na trasę NKOTBSB.

 I thought that maybe the training will learn a dance of BSB. I looked on the internet and I found something wonderful. From whom do not like the Nick would I best learn the steps? Also, I invite all to learn the dance of The Call :). Nick practiced as promised to prepare the tour NKOTBSB.Nail salon booomb

 A.J. przesyła nam życzenia miłego weekendu prostu z salonu paznokci, oraz 2 fotki.

A.J. send us a nice weekend wishes simply to nail salon, and 2 photos.A boy can dream cant he ?!?!


Backstreet Boys on the Walk of Fame

Hi,

     co za nowina, chłopcy właśnie się dowiedzieli, że w przyszłym roku dostaną gwiazdę na Walk of Fame! Gratuluję:* Co to będzie za rok?! Dwudziesta rocznica powstania zespołu, gwiazda, nowa płyta i to z Kevinem w zespole. I oczywiście BSB cruise. Już nie mogę się doczekać.

     at the news, the boys had just found out that next year will get a star on the Walk of Fame! Congratulations to the boys: * What will it be next year! The twentieth anniversary of the band, the star, the new album and Kevin in the band. And of course BSB cruise. I can wait.